"Левски" - "Национал" 4:0 (U15)
2,097 views
0

Published On Sep 24, 2023

Юношите на „Левски“ записаха победи на стадион „Георги Аспарухов“ над „Национал“ в мачове от 8-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 16 години. „Левски“ U15 победи връстниците си с 4:0. Мартин Гайдев откри резултата в 20-та минута, а Ернан Ангелов удвои в 36-та. Габриел Йорданов оформи победата с две попадения - в 46-та от дузпа и 80-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор дели първото място в класирането със „Септември“ с актив от по 22 точки.

„Левски“ U15: 1. Дамян Дамянов, 2. Мартин Стоянов (73 – 14. Диан Маринов), 3. Реджеп Джугдан, 4. Мартин Гайдев, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров(50 - 17. Денис Стоилков), 8. Ернан Ангелов (73 – 13. Денислав Борисов), 9. Габриел Йорданов, 10. Георги Камбитов (к) (60 – 16. Томислав Петров) 11. Денис Милетиев (60 – 19. Пиер Дамянов).